Geoblog.pl    dariosta    Podróże    Azja ponownie - tym razem we czworo    Krabi - czy to juz raj

Krabi - czy to juz raj

Tajlandia, Krabi

Jestesmy od wczoraj wieczora w Ao nang koło Krabi. Dzisiaj byliśmy na plażach Reiley. No po prostu jest mega cudnie a w wodzie to spędziliśmy z 8 godz. NIe ma co się za duzo rozpisywać bo jest tak pieknie że dech zapiera. Tylko turystów jak w Egipcie. Jak bedzie lepiej śmigał net, to bedę wstawiał zdjęcia. Teraz sie relaksuję.

Ania i Ryszard
Ania i Ryszard - 2012-12-02 20:53
Teraz juz wiesz dlaczego my tam jeździmy ładować akumulatory, no i poza sezonem, kiedy te rajskie plaze są prawie puste.I jeszcze prosiebka
, spróbuj pamiętać o naszym bilecie. No zostały Wam jeszcze plaże koło Phi Phi Maya bay,i dużo, dużo innychPolecamy restauracje przy porcie na Ao Nang, nazywa się ......after tsunami, nie jest najtańsza, ale warto.Jedzenie super, a szefem obsługi pani ok 1 m wzrostu.Pytałeś czy to raj? Dla nas tak.Już szukamy biletów na sierpień, ale chyba tym razem po drodze do Australii.Pozdrawiamy

dariosta
dariosta - 2012-12-03 14:34
Rysiu napisałem Ci już na pocztę ze rezerwacja biletu jest tylko na Anię. Potwierdziliśmy to w biurze.
Pozdrawiamy.

Zasoby: 70 wpisów70 32 komentarze32 918 zdjęć918 0 plików multimedialnych0